středa 15. ledna 2014

už je to velké pozastávko

Tak už to neni malé ale velké neni to pouze ze školy
a) táta mi zakazuje počítač že musim se učit počítat a za 2 chybi my dal velkou 4 a přitom on neumí český jazyk dělá strašný hrubky tak si to musim skontrolovat podle pc nebo mámy.
b) to jsem viděla u každého blogu kvůli škole. Ano máme písemku za písemkou. Vichází mi 2 z tv pokut se nenaučim kotrmelec. Vim asi si v duchu myslíte že jsem divná protože neumim kotrmelec ale to by jste měli vidět mýho spolužáka. Ten když dělá kotrmelec tak se staví na hlavu. A už nás v pátek bude skoušet tak musim makat.
c) budu mít závod z plavání! Já umim plavat pouze od prázdnin a už mam závod! Mam to 29.1 tak budu jezdit hodně plavat to je 1 den před vysvědšením.

No mam toho hodně a bude to pozastávko asi do konce ledna. Tak co nejdřív naviděnou!

2 komentáře: