Tak už to neni malé ale velké neni to pouze ze školy
a) táta mi zakazuje počítač že musim se učit počítat a za 2 chybi my dal velkou 4 a přitom on neumí český jazyk dělá strašný hrubky tak si to musim skontrolovat podle pc nebo mámy.
b) to jsem viděla u každého blogu kvůli škole. Ano máme písemku za písemkou. Vichází mi 2 z tv pokut se nenaučim kotrmelec. Vim asi si v duchu myslíte že jsem divná protože neumim kotrmelec ale to by jste měli vidět mýho spolužáka. Ten když dělá kotrmelec tak se staví na hlavu. A už nás v pátek bude skoušet tak musim makat.
c) budu mít závod z plavání! Já umim plavat pouze od prázdnin a už mam závod! Mam to 29.1 tak budu jezdit hodně plavat to je 1 den před vysvědšením.
No mam toho hodně a bude to pozastávko asi do konce ledna. Tak co nejdřív naviděnou!
Ooo... Nemám koment...
OdpovědětVymazatTak hodně štěstí s tím plaváním!
OdpovědětVymazat