pátek 17. ledna 2014

poly poket dobrodružství část.1.

Vimislela jsem noví příběh onlouvam se za kvalitu fotek


v hlavních rolích:
Polly Poketová
na fotce je před proměnou a po proměně můžete
zde vidět i její dvě zvířátky.
 Simča Bulerová:
Na fotce je před proměnou i po proměně.
Zde je i její zvířátko jménem Susi je to mořská hvězdice.
 JEDNOU SI KAMARÁDKY POLLY POKETOVÁ
A SIMČA BULEROVÁ VIJELI NA LOĎ.
BYL VEČER A POLY ŘEKLA
Polly: Už je tma co si udělat hranolky?
Simča: Dobrý nápad a udělam k tomu tvůj oblíbený džus.
Polly: Tak jo jdeme na to.
 ZA CHVÍLI JE ALE ZASTAVILA BOUŘKA
SIMONA BULEROVÁ NAJEDNOU PADALA
Z LODĚ.
Simča:pomóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóc!!!!!!!!!
Polly: nééééééé!!!!! Simi nééééé!!!! nepadej!!!!!

 SIMČA PŘISTÁLA ZDĚŠENĚ NA OSTROVĚ.
Simča: Co???? Kde to jsem?
Musim se rychle od tuď dostat!
 NEJEDNOU NAŠLA SIMČA JESKYNI
A ZAČALA SE DO NÍ PROPADAT.
Simča: ne ne co to je? pomoc!

 SIMČA PADALA A PROPADLA SE KE
KOUSKU MOŘI A HLAVNĚ K ŇÁKÝ PANÍ.
Simča:Co???? Kde to jsem? Jak se tu vzalo moře?
Paní: Dobré Jitro! 
SIMČA SE LEKLA AŽ SPADLA DO MOŘE.
Paní: Ne ne!!!! Nepadejte!!!
 PANÍ SE ROZPLAKALA A LITOVALA TOHO.
Paní: Proč se mě každý leká?
Takhle to nemá dopadnout!

 
MEZITIM U POLLY.....
Polly: Musim Simču zachránit! Vidam se za ní...
i když nevim  co mě čeká...
 POLLY SKOČILA A PŘISTÁLA
NA OSTROVĚ PŘÍMO KE SKÁLA
A HNED PADALA.
Polly: Co??? Co to??? pomóóóóóóóóóć!!!!!!!
 POLLY PŘISTÁLA U MOŘE A HLAVNĚ
U ŇÁKÝ PANÍ S ZRZAVÍMA VLASAMA....
Paní: Dobré Jitro!
POLLY SE POLEKALA A SPADLA DO MOŘE..
Polly: pomóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóc!!!!!!!!
Paní: néééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!
SIMČA PADALA DLOUHO BEZ VĚDOMÍ
ALE AŽ SE VZBUDILA ČEKALO JÍ VELIKÉ PŘEKVAPENÍ....
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ................

Žádné komentáře:

Okomentovat