Hlasuju pro 1.obrázek
mockrát děkuji ten je můj
1. obrázekje krásný a proto hlasuji pro 1. obrázek
Děkuji ten je totiž můj
Hlasuji pro 1.obrázek, je nádherný
děkuji mockrát jste všichni tak hodní
ňák vedeš co?
Pff, jste ale negramotní, tu nikdo nečte. Jenom tablety. (Neber to ve zlém Terko)
v poho chápu tě mě by asi nebylo příjemné kdybych neměla hlasy.
1. obrázek 1. 1. 1. 1.skoda ze kazdá 1. není jeden hlas
Hlasuju pro 1.obrázek
OdpovědětVymazatmockrát děkuji ten je můj
OdpovědětVymazat1. obrázek
OdpovědětVymazatje krásný a proto hlasuji pro 1. obrázek
Děkuji ten je totiž můj
VymazatHlasuji pro 1.obrázek, je nádherný
OdpovědětVymazatděkuji mockrát jste všichni tak hodní
Vymazatňák vedeš co?
VymazatPff, jste ale negramotní, tu nikdo nečte. Jenom tablety. (Neber to ve zlém Terko)
OdpovědětVymazatv poho chápu tě mě by asi nebylo příjemné kdybych neměla hlasy.
Vymazat1. obrázek 1. 1. 1. 1.
OdpovědětVymazatskoda ze kazdá 1. není jeden hlas