středa 1. ledna 2014

soutěž

Ahoj mam tu soutěž hlasujte v komentářích.Do 13.1.2014
                                    Monster Terka z blogu http://monster-high-gigi.blogspot.cz/
Mary Monster z blogu http://panenky-kreativita.blogspot.cz/

10 komentářů:

  1. Hlasuju pro 1.obrázek

    OdpovědětVymazat
  2. 1. obrázek
    je krásný a proto hlasuji pro 1. obrázek

    OdpovědětVymazat
  3. Hlasuji pro 1.obrázek, je nádherný

    OdpovědětVymazat
  4. Pff, jste ale negramotní, tu nikdo nečte. Jenom tablety. (Neber to ve zlém Terko)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. v poho chápu tě mě by asi nebylo příjemné kdybych neměla hlasy.

      Vymazat
  5. 1. obrázek 1. 1. 1. 1.
    skoda ze kazdá 1. není jeden hlas

    OdpovědětVymazat