čtvrtek 2. ledna 2014

sedačka + stůl

Tady je fotka mího vyrobenýho stolu a sedačky(gauče,posezení)nebo jek tomu říkáte pro Jinafire Long a tato fotka je i do soutěže k Monster Terce.

4 komentáře: