sobota 4. ledna 2014

soutěž s úkolama

Mam tu soutěž s úkolama je to podobný jako u Monster Terky ale má to jinačí pravidla a budu ráda když se přihlásíte musí být vás aspoň 3 a když se přihlásí 3 už dnes tak úkol bude hned zítra.
Pravidla:
1.Pokud nesplníš úkol do půlnoci dostaneš 0 bodů
2.budu hlasovat já i ostatní a pak to sečtu
3.Pokut neudeš mít žádný úkol splněný nedostaneš žádnou víhru
4.Nesmíš dávat sobě body
5.max. soutěžících 4
Jak Bude soutěž probýhat:
Ten kdo se nepřihlásý bude dávat body příklad: přihlásí se lagoonka ,Monster Terka, a Mary Monster a mají poslat fotku kde má monsterka obleček na párty který virobyli a ty každý z nich dáš body můžeš dát od 0 do 15(v každým úkolu to je jinak a 0 bodů dáš jen když nesplní)kouknež se na její blog a vidíš fotku do komentu napíšeš třeba 15 bodů chápete?
Přihláška(pro ty kdo budou plnit úkoly):
přezdívka
blog
a to je vše

Bude asi 6 úkolů

8 komentářů:

  1. Lagoona/Gigi
    Monsterhigh-002.blog.cz

    Ps:to tie ulohy budem davať na svoj blog?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. ja denne budem na svoj ​​blog písať úlohu a tie tú fotku alebo čo to bud za úlohu dá na blog

      Vymazat
  2. Ahoj spřátelíš? http://mhs.blog.cz/

    OdpovědětVymazat
  3. lagoonka
    lagoony-kreativni-svet.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  4. Venuska
    monster-high-venus-mcflytrap.blog.cz

    OdpovědětVymazat