Teď bude můj blog hodně předělaný mam tu o něm ty novinky co budou:
- Tento blog nebude pouze o monster high ale o všech pohádkovích bitostích např.Ever after high,winx a W.I.T.C.H. prostě o všech
- BUde tu spoustu mích příběhů ne jenom Emma a Méďa Béďa ale taky Některý nedopíšu do konce.
- bude noví desing i ikonka a celí to tu bude úplně jinačí
- Nebudu tu tolik musim se taky vjenovat svímu starýmu blogu ,ale nemislim že sem nemáte chodid choďte sem jako vždy článků tu bude jenom o pár míň
- Budou i hodně fotostory napříklat jak moje panenky dělají věci co říkaly v roce 2013
- Bude tu úkolová soutěž ,ale trochu jinnačí než u Monster Terky uvidíte sami.
To je vše a možná toho bude víc jo ještě jedno
7. Budou tu i obědnávky a volná grafika no víte
Tak to je už opravdu vše.
Žádné komentáře:
Okomentovat