Pravidla:
1.Pokud nesplníš úkol do půlnoci dostaneš 0 bodů
2.budu hlasovat já i ostatní a pak to sečtu
3.Pokut neudeš mít žádný úkol splněný nedostaneš žádnou víhru
4.Nesmíš dávat sobě body
5.max. soutěžících 4
Jak Bude soutěž probýhat:
Ten kdo se nepřihlásý bude dávat body příklad: přihlásí se lagoonka ,Monster Terka, a Mary Monster a mají poslat fotku kde má monsterka obleček na párty který virobyli a ty každý z nich dáš body můžeš dát od 0 do 15(v každým úkolu to je jinak a 0 bodů dáš jen když nesplní)kouknež se na její blog a vidíš fotku do komentu napíšeš třeba 15 bodů chápete?
Přihláška(pro ty kdo budou plnit úkoly):
přezdívka
blog
a to je vše
Bude asi 6 úkolů
Lagoona/Gigi
OdpovědětVymazatMonsterhigh-002.blog.cz
Ps:to tie ulohy budem davať na svoj blog?
ja denne budem na svoj blog písať úlohu a tie tú fotku alebo čo to bud za úlohu dá na blog
VymazatAhoj spřátelíš? http://mhs.blog.cz/
OdpovědětVymazatráda
Vymazatlagoonka
OdpovědětVymazatlagoony-kreativni-svet.blogspot.cz
děkuji za přihlášení
VymazatVenuska
OdpovědětVymazatmonster-high-venus-mcflytrap.blog.cz
už se nepřihlašujte
OdpovědětVymazat