Ahoj, chtěla bych se vás zeptat jak mam zvíšit návštěvnost? Od neděle mi připadá že sem nikdo nechodí.... Měla jsem okolo 100 zobrazení stránek za den a teď................. teď mam tak okolo 20 zobrazení stránek za den....... Teď na vážno!!! Ale opravdu!!!! Co by se vámtu líbilo? Co se vám tu nelíbí? Co vám tu chybí?
Prosim raďte......... A krásný zbitek dne!
Žádné komentáře:
Okomentovat