pátek 17. ledna 2014

co mam zlepšit?

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat jak mam zvíšit návštěvnost? Od neděle mi připadá že sem nikdo nechodí.... Měla jsem okolo 100 zobrazení stránek za den a teď................. teď mam tak okolo 20 zobrazení stránek za den....... Teď na vážno!!! Ale opravdu!!!! Co by se vámtu líbilo? Co se vám tu nelíbí? Co vám tu chybí?
Prosim raďte......... A krásný zbitek dne!

Žádné komentáře:

Okomentovat