.
Stránky
Domovská stránka
můj hlavní blog
objednej si grafiku
přihláška do fanclubu
neděle 19. ledna 2014
já Draculaura jsem točila
Ahoj tady Draculaura píšu tajně na blog Draku-Jiny. Natočila jsem co dělala v pokoji. Takhle si nás neváží!
Ani nás nepustila do pokoje!
dál jsem to nestihla dotočit aby si mě nevšimla. Drakuška.
1 komentář:
Unknown
20. ledna 2014 v 16:34
vůbec není Dracu-jině rozumět. co se tam děje?
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
vůbec není Dracu-jině rozumět. co se tam děje?
OdpovědětVymazat