neděle 19. ledna 2014

ahojky tady Jinafire

Ahojky tady Jinafire, Draku-Jina nám to dovolila psát na její blog tak sem to opsadila první !
Tak si uděláme takovou diskuzi. Co si myslíte o Draku-Jině? Já myslim že je to hodná dívka.
Neznam jí moc dlouho ale teď mi šije obleček! Moc se na něj těšim !
O Draku-Jině sem si povídala i s Frenkie a Draculaurou který ji znaj nejdéle.
Má prej jěště jeden blog.cz a že ho má s petruškou a dřív když neměla ještě tento tak s petruškou
měli prej ještě jiný kde už nepsali přes 3.MĚSÍCE! Já jsem tomu nemohla uvěřit. Prej měla spoustu
blogů ale už je nepoužívá a nezná ani jeho jméno a heslo. Tento týden se mi zdála trochu drsná
ale holky mi řekli že to se jí stává častěji. Jeden týden prý vistartovala na spolužáka.
Co si o ní myslíte? Tak zatim ahoj Jinafire Long!

Žádné komentáře:

Okomentovat