pondělí 20. ledna 2014

tady Clawdeen

Ahoj tady je Clawdeen! Jsem na počítači tajně ona Lucie si teď dělá úkol a možná ani nepude na počítač. Proč? Neni ji dnes zrovna nejlépe bolí ji břicho ani na TV necvičila. To bude koukat že sem jí napsala článek. Asi si říkáte proč nám to dovolila ,ale já vám to řeknu. Je to kvůli škole můsí se učit tak aby měla velkou návštěvnoust tak nám to dovolila. Jsem moc ráda je to super být blogerkou. V pátek měli písemku z AJ a dnes byl vísledek a měla za 1. A vichází jí ze všech předmětů za 1 ! A bude mít za vysvědšení kufr s MH. No ona ho už má takovej malej a starej no prostě nebudu tu povídat do nekonečna i když vim že bych toho napovídala hodně! A taky vám chci říct ,že se strašně hádáme kdo ude psát na blog jako první tak asi bude vždycky monstrum týdne! Budete hlasovat vi! Ale už fakt dost dost a dost takhle to dál nejde.............!!!!!!!!a tady jsou mé obrázky.

Žádné komentáře:

Okomentovat