Mam tu fotostory jsou zároveň k monster Terce do soutěže je to na téma létání a název je Robbeca a rozbité boty.Doufam že se bude líbit mělo to být s rozhlednou jako jsem dnes byla na výletě(byla jsem na rozhledně sv.Markéty)Ale rozhledna se mi nepovedla virobyt.Jinak velký písmo říká vipravěč a malý říká monsterka
ROBBECA A SPECTRA MĚLI SRAZ ŽE SI
SPOLU ZALÍTAJÍ.
Spectra:Ahoj dem lítat
Robbeca:Čau tak jdeme do toho!
SPECTRA VILÍTLA A ROBBECA.......
Robeca:mě nejdou boty vůbec nastartovat nejde to a nejde to...
Spectra:jakto?
Robe:nevim
SPECTRA SE NA ROBECI BOTY DÍVALA ZE SPODA A
NIC NEVIDĚLA ANI BLECHU....
PŘIŠLA JINAFIRE
Robbeca: Jino nejdou mi moje boty po prababičce!
Jina:To mi je líto co se s nima stalo?
Robeca:Nevíme a snažíme to zjistit
Jina:Takhle to nenecham hned jsem zpátky a ty
Spectro vines na horu Robbecu hned tu jsem
Spectra:Proč?
Jina: uvidíš!
JINAFIRE PŘIŠLA S VĚCMA A...
Jina: Rychle ji sem polož.
SPECTRA JI TEDA POSTAVILA NA HALDU
VĚCÍ.
Jina:teď viskoč a skuz je nastartovat ve vzduchu kdyžtak tu máš měký
přistání díky tejto speciální žíněnce.
Robbeca:Auuuu
PŘIŠLA DRACULAURA A FRANKIE
Robbeca:Holky nefungujou mi boty po prababičce
Dracu a Fran: To je nám líto co se stalo?
Robbeca: Nevíme a snažíme se to zjistit
O PÁR MINUT.....
Dracu:teď ji Spectro pusť!
Robbeca: auuuuu
PŘIŠLA GHOULIE
Robbeca: Ghoulie nefungujou mi moje boty po prababičce!
Ghoulie:ghouuuuuuuu(je mi to moc líto co se stalo?)
Robbeca:nevíme
Ghoulie: já se kouknu
GHOULIE OBĚVILA U KOLEČEK ŠPÍNU A VŠICHNI SE RADOVALI....
kONEC.....













pěkné fotostory
OdpovědětVymazatpěkné 15 bodů z 15
OdpovědětVymazat