pátek 3. ledna 2014

fotostory

Mam tu fotostory jsou zároveň k monster Terce do soutěže je to na téma létání a název je Robbeca a rozbité boty.Doufam že se bude líbit mělo to být s rozhlednou jako jsem dnes byla na výletě(byla jsem na rozhledně sv.Markéty)Ale rozhledna se mi nepovedla virobyt.Jinak velký písmo říká vipravěč a malý říká monsterka
                                              ROBBECA A SPECTRA MĚLI SRAZ ŽE SI
                                                SPOLU ZALÍTAJÍ.
                                                Spectra:Ahoj dem lítat
                                                Robbeca:Čau tak jdeme do toho!
                                             SPECTRA VILÍTLA A ROBBECA.......
                                              Robeca:mě nejdou boty vůbec nastartovat nejde to a nejde to...
                                              Spectra:jakto?
                                                Robe:nevim

                                         SPECTRA SE NA ROBECI BOTY DÍVALA ZE SPODA A
                                         NIC NEVIDĚLA ANI BLECHU....
                                            PŘIŠLA JINAFIRE
                                             Robbeca: Jino nejdou mi moje boty po prababičce!
                                             Jina:To mi je líto co se s nima stalo?
                                            Robeca:Nevíme a snažíme to zjistit
                                           Jina:Takhle to nenecham hned jsem zpátky a ty
                                           Spectro vines na horu Robbecu hned tu jsem
                                            Spectra:Proč?
                                            Jina: uvidíš!
                                            JINAFIRE PŘIŠLA S VĚCMA A...
                                            Jina: Rychle ji sem polož.
                                             SPECTRA JI TEDA POSTAVILA NA HALDU
                                             VĚCÍ.
                                         Jina:teď viskoč a skuz je nastartovat ve vzduchu kdyžtak tu máš měký
                                            přistání díky tejto speciální žíněnce.
                                          Robbeca:Auuuu
                                            PŘIŠLA DRACULAURA A FRANKIE
                                           Robbeca:Holky nefungujou mi boty po prababičce
                                            Dracu a Fran: To je nám líto co se stalo?
                                             Robbeca: Nevíme a snažíme se to zjistit
                                            O PÁR MINUT.....
                                           Dracu:teď ji Spectro pusť!
                                             Robbeca: auuuuu
                                           PŘIŠLA GHOULIE
                                           Robbeca: Ghoulie nefungujou mi moje boty po prababičce!
                                           Ghoulie:ghouuuuuuuu(je mi to moc líto co se stalo?)
                                          Robbeca:nevíme
                                             Ghoulie: já se kouknu


                                       GHOULIE OBĚVILA U KOLEČEK ŠPÍNU A VŠICHNI SE RADOVALI....
                                          kONEC.....

2 komentáře: