čtvrtek 9. ledna 2014

fotky Draculauri

Tak dnes jsem zastihla Draculauru v dobré náladě a vůbec jí nevadilo že ji fotim.Omlouvam se za kvalitu fotek.
 Draculaura byla na počítači a povídala si s kamarádkama.
 Potom se rozloučila a šla si vibrat oblečení.
 Vibrala si nakonec sportovní.
 Potom si trochu zacvičila.
 Pak si vzala oblečení jiný a rozhodla se že půjde ven.
 Přišla na svuje oblíbené místo a foukal tam veliký vítr.
 Drakušce byla proto zima a rozhodla se že se půjde
oblíknout do svého pokoje.
 Vzala si takoví teplý přehoz.
 Potkala Robbecu a povídali si a pak se šli najíst.
 Dali si čokoládoví mufin.
A pak si dali špagety a přecpáním usnuli.

3 komentáře: