čtvrtek 9. ledna 2014

moje nakreslená Twyla

O prázdninách jsem namalovala Twylu tak tu je fotka

1 komentář:

  1. dostáváš 13 bodů vím že twyla je docela těžká sama jsem ji asi 5krát přemalovávala obličej jinak příště skuz pečlivěji vybarvivat

    OdpovědětVymazat