Draculaura byla na počítači a povídala si s kamarádkama.
Potom se rozloučila a šla si vibrat oblečení.
Vibrala si nakonec sportovní.
Potom si trochu zacvičila.
Pak si vzala oblečení jiný a rozhodla se že půjde ven.
Přišla na svuje oblíbené místo a foukal tam veliký vítr.
Drakušce byla proto zima a rozhodla se že se půjde
oblíknout do svého pokoje.
Vzala si takoví teplý přehoz.
Potkala Robbecu a povídali si a pak se šli najíst.
Dali si čokoládoví mufin.
A pak si dali špagety a přecpáním usnuli.












pěkné fotky
OdpovědětVymazatděkuji
VymazatZapsala jsem se ti do náběru AFFs!!!!!!!!!
OdpovědětVymazat