pátek 13. prosince 2013

pátek 13

Je rok 2013 a je už druhý pátek 13 za tento rok.Tento den je zajímavý vždy mam smůlu i štěstí.Štěstí mam v tom že jsem dostala 4krát jedna z M a ještě jednu z AJ a smůlu mam že mě bolelo ve škole strašně moc břicho a na tělocviku jsem necvičila.A mojí spolužačce spadl knoflík z kalhod.Tak kdo nevěří ,že pátek 13 neni smůla tak se plete já to klidně potvrdim i u paní učitelky protože její sestru namadly zloději na pátek 13.a u její druhý sestry ta se na kole vybourala taky na pátek 13.

3 komentáře:

  1. no vidíš a já jsem na pátek 13 dostala kolo , začala jsem chodit s mím prvním klukem,dostala nejvíc jedniček od první třídy ,koupila si monsterku,začala psát píří kousnutí ,mírodiče se v tento den ani jednou nepohádali, učitelka v tento den odložila písemku,(to jsou všechny možný pátky 13)

    OdpovědětVymazat
  2. to je teda zajímaví tak mi sem i napiš smůlu za pátek 13 nebo jsi vyjmka

    OdpovědětVymazat