čtvrtek 12. prosince 2013

blog.cz

Mam smutnou a dobrou zprávu ta špatná je.......



že blog.cz funguje

a dobrá že se nevrátim protože to je tu lepší mnohem lepší

Žádné komentáře:

Okomentovat