pátek 13. prosince 2013

Emma a Méďa Béďa

          Emma a Méďa Béďa
                 u babičky
Emma se brzo ráno vzbudila s úsměvem na tváři.Medvídek se také vzbudil.Dostali vánočku a Vánoční roládu.Šli cvičit taneční rozcvičku.,,Maminko, babička volá!"zakřičel najednou táta.Maminka přiběhla.Medvídek se zeptal jaká a jak vipadá babička a taky kde bydlí.,,Moje babička bydlí na Slovensku v Bratislavě.Je hodná a vipadá jako každá jiná babička."odpověděla Emma.Maminka přiběhla do děckého pokoje.,,Zabalte si pojedeme k babičce!"řekla maminka.V deset hodin jeli do Bratislavy.Babička je vyhlížela.,,Babi babičko podívej!"vykřikla Emma.,,Ahoj Emičko na co se mam dívat?"ptala se babička.,,Podívej se co jsem dostala od Ježíška.Méďu a mluví!"řekla Emma.,,Mluví?"řekla udiveně babička.,,Ano mluví poslochej."řekla Emma.,,Ahoj,jmenuji se Méďa Béďa.Moc rád vás poznávám."řekl medvídek.,,Moc ráda tě poznávam ,ale ty mluvíš?"řekla babička.,,Ano ,ale je to moc dlouhý příběh."odpověděl medvídek.Celá rodina Sůlových vztopila dovnitř.Babička dostala od jednotlivích členů rodiny dárek.Babička všem také dala dárky.Tatínek dostal mikinu a lampičku.Maminka dostala oblíbenou voňavku a sprcháč a šaty.A Emma puzzle.,,Milá Emmo má kočka Tína porodila 6 koťat a mam pouze 4 zájemce z pěti protože si jedno chci nechat chtěla bych aby si přijmula můj dar a mohla dostat kotě."řekla babička.Emma se zamislela a přijmula dar.Dostali k jídlu domácí koláčky a cukroví.Na večeři dostali zbytek kapra co včera nesnědla.Pak šli spát.Emma měla horní pokoj neboli místo kde si babička dává ruzné věci např. hrníčky, talířky, DVD, šperky a mnohem víc.Tatínek spal na hoře vedle Emmi v tělocvičně bylo tam šlapadlo, stůl, činky atd. maminka spala dole v šperko-šatně kde byla i skrýš kterou někdo nenašel ani děda.Je to totiš na zámek a přesto je stěna.

Žádné komentáře:

Okomentovat