neděle 15. prosince 2013

Emma a Méďa Béďa

                                    Emma a Méďa Béďa
                                       v noci
Celá rodina šla spát a přespala tam i Sintie.Marek spal vedle Emmi a medvídka kde byli věci po tátovy a strýcovy Pepovy.Oba strýcové spali v tělocvičně u táty.Sintie u Emmi mezi krámama a Milana s tetama u mámi v šatně.A babička a dědové v obýváku.Emma a Sintie začali prohledávat co všechno tam je bylo tam např. porcelánové panenky, talíře, hrnýčky,svatební šaty, sochy, knihy atd. našli tam i panenky bez oblečení a bavlnu s háčkem a Sintie se pokoušela uháčkovat šaty jen kdyby na to přišla! Najednou přišla Milada a pomohla jim háčkovat.Pak to dělali už sami. Když všichni spali blesklo ji hlavou ta tajuplná zlatá místnost a zaťukala Sintii na rameno.,,Co je?"zeptala se Sintie.,,Něco ti ukážu"odpověděla Emma a všichni tři šli pomalu do šatny.Méďa vyšplhal nahoru a vytáhl klíče řekly heslo Babičina Skrýš a odemkly čekalo je překvapení bylo to přímo nádherný všude se to lesklo a byla tam jedna dívka úplně krásná ale chudá byla totiš ztracená princezna z jedné země hodně daleké a babička z ní udělala služku.Zrovna šla s fotkou kde byla vona s medvítkem jako je Méďa Béďa.Lekla se.Dívka se na medvídka dívala a von na ni a najednou se objali.Co to? řekli si dívky.

1 komentář: