.
Stránky
Domovská stránka
můj hlavní blog
objednej si grafiku
přihláška do fanclubu
úterý 17. prosince 2013
Rockové divadlo
Dnes jsme ze školou byli v kině ale nebili jsme na pohádku ale na rock kde nám hráli rockové písničky od skupin ACDC kábát olimpic atd..nikteří i zpívali odpovídali jsme a bylo to fajn
1 komentář:
Unknown
17. prosince 2013 v 19:01
jo my jsme byli na něčem podobném.Jinak píše se to ACDC
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
jo my jsme byli na něčem podobném.Jinak píše se to ACDC
OdpovědětVymazat