úterý 17. prosince 2013

Rockové divadlo

Dnes jsme ze školou byli v kině ale nebili jsme na pohádku ale na rock kde nám hráli rockové písničky od skupin ACDC kábát olimpic atd..nikteří i zpívali odpovídali jsme a bylo to fajn

1 komentář: