Emma a Méďa Béďa
všichni se tu sešli
Všichni se šli obléci a vyrazily ven.Tatínek z Emmo na zahradě si dělali hrad a koule a pak po sobě stříleli koulemi a maminka z babičkou Magdou stavěli rodinku sněhuláků.Najednou zaslechli auto a byla to teta strejda a mrzutej bratranec Marek.Marek měl v ruce mobil a hrál hry a ani nepozdravil.Teta se přidala k babičce a mamince a strýc ke koulováni.Marek furt a furt hrál hry a už to bylo dost otravný.Emma vypadla v koulování a šla k plotu se dívat.Najednou jí nikdo zaklepal na záda byla to její kamarádka Sintie!,,Ahoj Sintie co tu děláš?"zeptala se Emma.,,Ahoj mi tu máme chatu víš."odpověděla Sintie ,ale lhala ji protože se přestěhovali.,,Klidně pojte dál!"řekla babička Magda.Za chvíli u nich byla Sintie s jejím bratrem Tomem. Strýc Pepa se přesunul k tátovy Sintie k Emmě a Tom byl sám to byla bytva skoulovali i sněhuláky nejvíc mámi Sáry a tety Terezy.Přijelo další auto kde byl strýc Dominik teta Klára a sestřenice Milana.Sestřenice hrála s Tomem a Strýc a tátou a se strýcem.Méďa Béďa pomohl holkám a kočičky Milaně a tomovy. Zachvíli přijeli další dvě auta v jednom byl děda a v dalším další babička a děda ty ale bobovali.To bylo nakonec se šli naobědvat zase znova a tak to šlo celí den.
pěkný příběh
OdpovědětVymazat