moje vymišlená pohádka.
Emma a Méďa Béďa
dárek pod stromečkem
Každá pohádka začíná slovem bylo ale tuta má vijmku.....
Nebyla jedna oblíbená hračka jedné holčičky jménem Emma.Byli ji 3 roky a neměla oblíbenou hračku.Napsala dopis ježíškovi dopis a stálo na něm:
Uběhlo 14 dní a už rozbalovala dárky. rozbalila si oblečení boty vodovky cestovní batoh korálky a v posledním balíčku byl plyšový meďa boty a batoh pro medu.,,Pojmenuji ho Béďa!"řekla Emma. Konec kapitoli

zajímavý
OdpovědětVymazat