středa 11. prosince 2013

Emma a Méďa Béďa

moje vymišlená pohádka.
                                                         Emma a Méďa Béďa
                                                          
                                                        dárek pod stromečkem
Každá pohádka začíná slovem bylo ale tuta má vijmku.....
Nebyla jedna oblíbená hračka jedné holčičky jménem Emma.Byli ji 3 roky a neměla oblíbenou hračku.Napsala dopis ježíškovi dopis a stálo na něm:

Uběhlo 14 dní a už rozbalovala dárky. rozbalila si oblečení boty vodovky cestovní batoh korálky a v posledním balíčku byl plyšový meďa boty a batoh pro medu.,,Pojmenuji ho Béďa!"řekla Emma. Konec kapitoli

1 komentář: