Emma a Méďa Béďa
nová hračka
Emma si Méďu Béďu prohlížela hodila s nim do vzduchu a přistál ji v ruce,vyhodila ho do vzduchu znova a udělal salto,posadila ho do vláčku a seděl.,,To je moje oblíbená hračka!" vykřikla najednou Emma."Hurá,, vykřikl Méďa.Celá rodina Sůlovích se zaskočila.,,Ty-ty mluvíš?"vzpamatovala se Emma.,,Ano,mluvim je to dlouhý přiběh usaďte se a poslouchejte.Jednou jsem z maminkou šel pro med akorád jsme zabloudili,snažily jsme najít potravu a uvidíme velkou horu na níž je obrovská věž.Hřmělo nad ní tak jsme do ní šli.Najednou potkáme pána který nás uchopil a táhl do horního patra a zároveň na balkon. Spoutal nás a otevřel čarovnou knihu.Začal říkat zaříkávadlo.V tu dobu do nás údeřil blesk a stali jsme se plyšáky.Jediné protikouzlo bylo že někdo ze srdce řekne že jsem oblíbená hračka.A to si ty udělala.A dal bych si něco na zub."řikal Méďa Béďa.Celá rodina Sůlovích chvíli udiveně kokali dokut maminka nevstala a nepodala Emmě a méďovy cukroví.Emma a medvídek si pochutnávali na cukroví pak se oblíkli do botiček vzali si baťohy a hráli si na výlet.
U Čaroděje:
,,To snad ne! Myslel jsem ,že jsou ošklivý a starý ,ale jeho máma ještě neni ozvobozená.Hi hi hi ,ale já na něco přídu to si nemislete.
U Emmi
Emma a medvídek si hráli přeskakovali švihadla, vyráběli ryby,hledali korálky,mlsali atd. prostě byli šťastný a nic jim nechybělo vůbec nic hráli si i s ostatníma plyšákama akorát ne živýma škoda že ten den skončí.Už bylo 23:30 h. Emmu a Mé´du opouštili síli a musely jít spát.
pěkný
OdpovědětVymazat