Máma přišla před chvíli z práce a přinesla mi kitičku a Drakuška hned chtěla fotit.
samotná kitka
stojí
chce si přičichnout
s modrou zdí vzadu
,,Ahoj a veselé a šťastné Vánoce!!!"řekla drakuška.






pěkné fotky
OdpovědětVymazatděkuji
Vymazat