Ahoj tak konečně tu je ten štědrý den tak mě zajímá co mi Ježíšek přinese nemůžu se dočkat a jinak pokut máte Déčko tak se dívejte v 19:00 na Duch nad Zlato doporučuju!!!!Dneska tu moc nebudu musim ještě něco uklidit protože jsem včera v pokoji bourala a všude dávají pohádky.A co si přejete k Vánocům? Tak hezké a šťastné Vánoce!!!!
Žádné komentáře:
Okomentovat