pondělí 23. prosince 2013

Draculaura

Máma přišla před chvíli z práce a přinesla mi kitičku a Drakuška hned chtěla fotit.
                                            samotná kitka
                                                        
                                                stojí
                                               chce si přičichnout
                                           s modrou zdí vzadu
                                              ,,Ahoj a veselé a šťastné Vánoce!!!"řekla drakuška.

2 komentáře: