pátek 24. ledna 2014
zamotané info
Tak ahoj. Tak mam špatnou zprávu! Blog se neruší! Vi jste si mysleli že blog zrušim co? Nene. Tuten blog bude můj vedlejší a můj vedlejší bude hlavní. Na můj bývalí vedlejší blog budu psát články který jsem sem dávala a pokut tam dam článek který jsem sem nedala tak ho dam i sem. Můžu dát tam článek a sem ho můžu třeba dát i za týden! Můžete si vibrat kam budete chodit jestli sem nebo tam. Jinak pro info můj bívalí vedlejší blog je monsterhigh-drakulaura.blog.cz tak ahoj!
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Prosim zmen jsi ma v AFFS na Honey(hani)
OdpovědětVymazatOk
OdpovědětVymazat