sobota 25. ledna 2014

fotečky!

Tak fotečky se řítí! Na mobilu jsem našla nějakou věc která se jmenuje deaktivní (nebo tak něco) je to v nastavení fotoaparátu tak jsem to skusila a vipadá to krásně a hlavně zajímavě!
 Na tutom obrázku je např. Winx Flora, Robecca,
Ghoulie,obloha atd.
 Na tutom obrázku jsou všechny moje monsterky.
 Našla jsem taky vodovka tak v tý vodovce
vipadá takhle náš stromek.
 a v degativním je stromeček takoví.
 a tady jsou další věci.
 tady látky.
 a další.
 a další.
 a ještě další.
 a ještě
 další
a poslední.

1 komentář: