neděle 12. ledna 2014

včerejšek

Včera odpoledne jsem šla na brusle v novích bruslích který mi byli o dvě čísla vědší byli to 24. Měla jsem 3 ponožky a dokonce jsem zpadla.Udělala jsem okolo 80 koleček.Boleli mě strašně nohy.Půlku stadionu jsem znala ale furt jsem jela jela a jela. Pak jsem přijela domu a koukali jsme se na šmouli 2 byl to krásný film jenom táta to nepochopil protože neviděl šmoulové 1.

3 komentáře:

  1. :-D jinak to muselo být hrozný když máš brusle větší o dvě čísla :/

    OdpovědětVymazat
  2. asi ses spletla a chtěla si napsat 34 ,protože 24 maj fakt hodně malí děti

    OdpovědětVymazat