sobota 11. ledna 2014

pro lagoonu blue jak se dělá menu na blogspotu

Klikni na rozvržení a chvíli čekej než to naběhne. Pak zmáčkni přidat gadget a a tam si vibýrej co chceš mít v menu. U každého máš visvětlení co to umí. Pojmenuj to a pak dej uložit uspořádání

2 komentáře:

  1. Díky nějak jsem to pochopila ;-) Jinak díky díky

    OdpovědětVymazat
  2. A jak jsi prosimtě udělala to v komentářích Název/adresa URL?
    Nikdo mi na mém blogu nekomentuje

    OdpovědětVymazat