středa 1. ledna 2014

Vánoce v Austrálii? (taky z W.I.T.C.H. časopisu)

Prosinec je v Austrálii nejteplejším
měsícem v roce, a Santa Klaus
proto bývá v plavkách. Volný čas
lidé tráví kriketem, na pláži nebo
koupáním v moři. V polovině prosince
v australských školách začínají letní
prázdniny, které trvají šest týdnů. Ke
sváteční večeři nebývá kapr, krocan
ani jiná teplá jídla-místo nich se jedí
saláty a různé studené pokrmy.

1 komentář:

  1. kdy bych Vánoce trávila v Austrálii tak jím jenom zmrzku. Tak tak.

    OdpovědětVymazat