středa 1. ledna 2014

aby nechyběli peníze...(z W.I.T.C.H. časopisu)

Včera jsem dostala W.I.T.C.H. časopis a v něm bylo.......
Aby nechyběli peníze.....
Nejlepší je 1.ledna
najít minci,která zaručí
pro příštích 12 měsíců
bohatství. Jestli chceš
osudu pomoci,popros
bratra nebo sestru,
aby přede dveřmi tvého
pokoje rozsypali pár
drobných.

PS: Já jsem k 10 koruně přilepila oboustranku ana ní ještě nit a když to táta našel zatáhla jsem za nit. : D

4 komentáře: