6.1.2014
Dnes byl první kalendářní den kdy jsme šli do školy.V šatně jsem byla druhá a ve třídě jsem byla první až na to že tam byla už naše učitelka to je jasný.Ve třídě jsme měli 12 stupňů a za chvíli 13 stupňů. Já jsem teda běžela do šatny pro mikinu. Celou první hodinu jsme kecali co jsme dostali od Ježíška a druhou hodinu jsme měli Prv ve který nikdy nic neděláme :-D.Pak byla anglina a to jsme se učili členy rodiny(samozřejmně anglicky)a pak byl tělocvik kde jsme soutěžili a hráli jsme uklízečky (mi jsme vlastně hráli vibíjenou a zároveň jsme se šoupali po zatku)byla to prča.A pak byl český jazyk a to jsme trénovali vyjmenovaná slova a pak jsem šla na obět a pak na florbal a tam tekla spolužákovi krev a já spadla na nohu a dokonce jsme ve třídě přesazovali.

Wau mi na Slovensku máme prázdniny až do 7.1 takže deme do školy 8.1. :O
OdpovědětVymazat