Draculaura
Draculaura je fajn olka milá,citlivá jako já.Je krásná
a rozkošná.Její oblíbená barva je růžová a tu mam
taky moc ráda.Já nosim každý den na sobě růžovou
barvu a Draculaura taky.Je to prostě moje holka.
Jinafire
Jinafire je víbušná holka jako já.Má ráda
zelenou a červenou a já taky chce být modní návrhářkou
a to chci být taky(trochu).Je krásná úplně úžasná!
Frankie
Frankie je krásná dívka.Často dává elektrický
šoky a to já dávám tak 20krát denně.Je hezká
milá a kamarádská.Kamarádky ji říkají
že by mohla být modelkou a to říkají i u mě.
1/2 místo
Robbeca
Robbeca je robot a má hlas jako robot
to já nikdy taky mluvim jako robot.
Když se jí kolečka zaseknou je jako mrtvá
a já když mam hlat tak jsem jako robot kterému
se zasekla kolečka je krásná a proto si u mě
zasloužila 1/2 místo.
2.místa
Spectra
Je to duch a proto jí každý přehlýdne
a mě přehlýdne úplně každý i z brýlema
i bez brýlí.
Lagoona
Je krásná ale je to sportovní tip a
to já nejsem.Ale má ráda modrou
barvu a vodu to já taky
a proto je na 2.místě
Clawdeen
Je módní elegantní a je návrhářkou
a to chci být až budu velká.
Je krásná a nosí fialovou jako já.
3.místo
Ghoulie
Je chytrá jako já.Ale neni ji rozumět
a je pomalá nelíbí se mi moc
a proto je na 3.místě








pěkný
OdpovědětVymazat