.
Stránky
Domovská stránka
můj hlavní blog
objednej si grafiku
přihláška do fanclubu
čtvrtek 2. ledna 2014
sedačka + stůl
Tady je fotka mího vyrobenýho stolu a sedačky(gauče,posezení)nebo jek tomu říkáte pro Jinafire Long a tato fotka je i do soutěže k Monster Terce.
4 komentáře:
Unknown
2. ledna 2014 v 15:23
pěkné dávám ti 8 bodů z 8
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Unknown
2. ledna 2014 v 15:34
děkuji moc
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Unknown
2. ledna 2014 v 15:46
nemáš zač
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Odpovědět
blog
3. ledna 2014 v 9:33
Krásné
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
pěkné dávám ti 8 bodů z 8
OdpovědětVymazatděkuji moc
Vymazatnemáš zač
VymazatKrásné
OdpovědětVymazat