Robecca našla nějakou zajímavou louku
která se prohíbá.
začala skákat a bylo to jako kdyby byla
na trampolíně.
Pak se chvíli jenom válela.
A najednou........... se pole zvedlo a začalo
se zavírat.
Robecca na poslední chvíli vilítla.
Pak začala dělat kraviny jak opice.
A najednou uviděla velikou díru do
které by se klíďo píďo vešla.
Tam bylo světýlko ale taky tam bylo
pěkný vedro.
Strašný vedro..................
A když chtěla pryč tak................
tam díra nebyla!
A najednou začal padat strop!
Robecca padala,utíkala,plazila se ale
to bylo prt platný.
když střecha byla úplně dole něco se tam rosvítilo...
bylo to světýlko.
Světýlko Robeccu vitáhlo a dal
na pole.A zjistil že se Robecce
vibili baterie.
Ale najednou se zase začalo zvedat
a zavírat!
Ale světýlko se nedalo a vitáhlo Robeccu
z jámi.
Panička světýlka šla zrovna kolem a světýlko jí vše řeklo.

kolem šla zrovna chytrá Ghoulia Yelps a velká kamarádka Robecci Steam tak se rychle rozběhla co se děje.
Paní za ní vilezla a vše ji pověděla.
Ghoulie jí pak odvedla k sobě domů a tam jí viměnila baterie.
KONEC





















Žádné komentáře:
Okomentovat