sobota 25. ledna 2014

Robecca a světýlko

Tak tu mam příběh.Omlovam se za kvalitu fotek.
Robecca našla nějakou zajímavou louku
která se prohíbá.
 začala skákat a bylo to jako kdyby byla
na trampolíně.
 Pak se chvíli jenom válela.
 A najednou........... se pole zvedlo a začalo
se zavírat.
 Robecca na poslední chvíli vilítla.
 Pak začala dělat kraviny jak opice.
 A najednou uviděla velikou díru do
které by se klíďo píďo vešla.
Tam bylo světýlko ale taky tam bylo
pěkný vedro.
 Strašný vedro..................
A když chtěla pryč tak................
tam díra nebyla!


 A najednou začal padat strop!
 Robecca padala,utíkala,plazila se ale
to bylo prt platný.


 když střecha byla úplně dole něco se tam rosvítilo...
bylo to světýlko.
 Světýlko Robeccu vitáhlo a dal
na pole.A zjistil že se Robecce
vibili baterie.
 Ale najednou se zase začalo zvedat
a zavírat!
 Ale světýlko se nedalo a vitáhlo Robeccu 
z jámi.

Panička světýlka šla zrovna kolem a světýlko jí vše řeklo.


 paní byla viděšená tak křičela o pomoc.







kolem šla zrovna chytrá Ghoulia Yelps a velká kamarádka Robecci Steam tak se rychle rozběhla co se děje.

Paní za ní vilezla a vše ji pověděla.

Ghoulie jí pak odvedla k sobě domů a tam jí viměnila baterie.

KONEC





Žádné komentáře:

Okomentovat