jak se máte?
halo?
já si nechci povídat sama ze sebou
ahoj
11111
já už jsem tady
si tam?
už tu jsem já jsem nastavovala desing na vedlejším blogu
co teď děláš?
0000
my jsme sestry
na můj blog dám článek o změně přezdívky potom mi tam jdi poradit
já jsem si měnila taky přezdívku :-D
ok
hihihi
už můžeš jít radit
jojo
jak se máš?
123
dobře
líbí se mi lagoona-twila
to je dobře,že se máš dobře
já pořád přemýšlím a nemůžu se rozhodnou
1234567890
ta lagoona-twyla
ta se mi líbí
no tak to si vybrala úplněposlední možnost
fakt?
už jsem zúžila výběrna Twyla blueTwychelleRochelloonTwyloona
tak twyloona
mě se líbí twyloona
já mam přezdívku Draku-Jina
už jdu měnit
včera jsem měla 143 zobrazení stránek
přemýšlím na twyla blue
hurá
whrnm
mě se líbí buď adriloona nebo twyloona
ta twyla blue se mi nelíbí
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
už to je změněno
co dnes děláš?
na co?
jet
to vidíš a asi si změním dess
achjo twyla blue
tdi
já du dělat dess
a jak se to dá změnit?
kgd
už to bude
hotovo
klikni na to svoje jméno u komentu.Potom se ti zobrazí stránka.Pod takovým kolem s tvým avatarem klikni na svoje jméno a tam už se to dá nastavit
je to změněný
to mam jméno co?
bllllbllblllblblblblb
Tento komentář byl odstraněn autorem.
hs
fhfhfhfh
co děláš?
uwuwřu
vvvvvv
píšu si s tebou a udělám dess
už mam i jinou profilovou fotku
tarja
aha já si s stebou píšu
koukám uvažuju že si jí taky změním
a jak se ti líbí můj desing?
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
bibibibibibi
teď fotim teda budu
už ho budu mít za chvíli hotový
pěkný
mě volala spolužačka a já ji neslišela :-D
teď musim přesunout
fffffffffffffff
a co říkáš na můj příběh o Jinafire?
gfgfgfgfgf
a mislíž že je Jinafire bojovná?
už fotim a dělam pokoj pro Jinafire.....
a čekam kdy mi odpovíš
jjjjjjjjjj
už to mám hotový a jdu nastavovat
dddddd
a je Jinafire bojovná?
co říkáš mému novému avataru?
jak to já mám vědět mě Jinafire nezajímá
klepy klepy na vrátka otevřete kůzlátka tady vaše maminka
končím musím jít nastavit dess
hezký avatar
sjgj
a vraď se
už mám hotovou i ikonku ještě si jí vložit do menu
hhhh
už vim Jinafire je bojovná vičetla jsem to na pc
ikonka je uložená teď ještě donastavit dess
hezký desing ikonka vše
já si virábim noví profiloví obrázek:-D
já du obědvat tak za chvíli jsem zpátky
už mam v sobě půlku vašouchu :-D
si tu?
jsem tu
už zase mam nový profilový obrázek
už mám nastavený dess
jo já dělam volný desing
krásný desing
hhhhhhhhkkkkkkk
kjkjkjkj
adri?si tu? kde si?haló?
čekam...............................................................................................................................................................a čekam...................................................................................................................................................................kdy...............................................................................................................................................mi.......................................................................................................................odpovíš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sem tu
obědvala jsem
bne
si tam
asi ne
jo sem přesuň se na talk já tam sem
kkk
vždit tu sem tak se přesuneš?
haloo??
počkej
jak se máte?
OdpovědětVymazathalo?
OdpovědětVymazatjá si nechci povídat sama ze sebou
OdpovědětVymazatahoj
OdpovědětVymazat11111
OdpovědětVymazatjá už jsem tady
OdpovědětVymazatsi tam?
OdpovědětVymazatuž tu jsem já jsem nastavovala desing na vedlejším blogu
OdpovědětVymazatco teď děláš?
OdpovědětVymazat0000
OdpovědětVymazatmy jsme sestry
OdpovědětVymazatna můj blog dám článek o změně přezdívky potom mi tam jdi poradit
OdpovědětVymazatjá jsem si měnila taky přezdívku :-D
Vymazatok
Vymazathihihi
OdpovědětVymazatuž můžeš jít radit
OdpovědětVymazatjojo
Vymazatjak se máš?
OdpovědětVymazat123
OdpovědětVymazatdobře
OdpovědětVymazatlíbí se mi lagoona-twila
OdpovědětVymazatto je dobře,že se máš dobře
OdpovědětVymazatjá pořád přemýšlím a nemůžu se rozhodnou
OdpovědětVymazat1234567890
OdpovědětVymazatta lagoona-twyla
OdpovědětVymazatta se mi líbí
Vymazatno tak to si vybrala úplněposlední možnost
OdpovědětVymazatfakt?
OdpovědětVymazatuž jsem zúžila výběr
OdpovědětVymazatna Twyla blue
Twychelle
Rochelloon
Twyloona
tak twyloona
OdpovědětVymazat123
OdpovědětVymazatmě se líbí twyloona
OdpovědětVymazatjá mam přezdívku Draku-Jina
OdpovědětVymazatuž jdu měnit
OdpovědětVymazatvčera jsem měla 143 zobrazení stránek
OdpovědětVymazatpřemýšlím na twyla blue
OdpovědětVymazathurá
OdpovědětVymazatwhrnm
OdpovědětVymazatmě se líbí buď adriloona nebo twyloona
OdpovědětVymazatta twyla blue se mi nelíbí
OdpovědětVymazatwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
OdpovědětVymazatuž to je změněno
OdpovědětVymazatco dnes děláš?
OdpovědětVymazatna co?
OdpovědětVymazatjet
OdpovědětVymazatto vidíš a asi si změním dess
OdpovědětVymazatachjo twyla blue
OdpovědětVymazattdi
OdpovědětVymazatjá du dělat dess
OdpovědětVymazata jak se to dá změnit?
OdpovědětVymazatkgd
OdpovědětVymazatuž to bude
OdpovědětVymazathotovo
OdpovědětVymazatklikni na to svoje jméno u komentu.Potom se ti zobrazí stránka.Pod takovým kolem s tvým avatarem klikni na svoje jméno a tam už se to dá nastavit
OdpovědětVymazatje to změněný
OdpovědětVymazatto mam jméno co?
OdpovědětVymazatbllllbllblllblblblblb
OdpovědětVymazatTento komentář byl odstraněn autorem.
OdpovědětVymazaths
OdpovědětVymazatfhfhfhfh
OdpovědětVymazatco děláš?
OdpovědětVymazatuwuwřu
OdpovědětVymazatvvvvvv
OdpovědětVymazatpíšu si s tebou a udělám dess
OdpovědětVymazatuž mam i jinou profilovou fotku
OdpovědětVymazattarja
OdpovědětVymazataha já si s stebou píšu
OdpovědětVymazatkoukám uvažuju že si jí taky změním
OdpovědětVymazata jak se ti líbí můj desing?
OdpovědětVymazathmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
OdpovědětVymazatbibibibibibi
OdpovědětVymazatteď fotim teda budu
OdpovědětVymazatuž ho budu mít za chvíli hotový
OdpovědětVymazatpěkný
OdpovědětVymazatmě volala spolužačka a já ji neslišela :-D
OdpovědětVymazatteď musim přesunout
OdpovědětVymazatfffffffffffffff
OdpovědětVymazata co říkáš na můj příběh o Jinafire?
OdpovědětVymazatgfgfgfgfgf
OdpovědětVymazata mislíž že je Jinafire bojovná?
OdpovědětVymazatuž fotim a dělam pokoj pro Jinafire.....
OdpovědětVymazata čekam kdy mi odpovíš
OdpovědětVymazatjjjjjjjjjj
OdpovědětVymazatuž to mám hotový a jdu nastavovat
OdpovědětVymazatdddddd
OdpovědětVymazata je Jinafire bojovná?
OdpovědětVymazatco říkáš mému novému avataru?
OdpovědětVymazatjak to já mám vědět mě Jinafire nezajímá
OdpovědětVymazatklepy klepy na vrátka otevřete kůzlátka tady vaše maminka
OdpovědětVymazatkončím musím jít nastavit dess
OdpovědětVymazathezký avatar
OdpovědětVymazatsjgj
OdpovědětVymazata vraď se
OdpovědětVymazatuž mám hotovou i ikonku ještě si jí vložit do menu
OdpovědětVymazathhhh
OdpovědětVymazatuž vim Jinafire je bojovná vičetla jsem to na pc
OdpovědětVymazatikonka je uložená teď ještě donastavit dess
OdpovědětVymazathezký desing ikonka vše
OdpovědětVymazatjá si virábim noví profiloví obrázek:-D
OdpovědětVymazatjá du obědvat tak za chvíli jsem zpátky
OdpovědětVymazatuž mam v sobě půlku vašouchu :-D
OdpovědětVymazatsi tu?
OdpovědětVymazatjsem tu
OdpovědětVymazathalo?
OdpovědětVymazatuž zase mam nový profilový obrázek
OdpovědětVymazatahoj
OdpovědětVymazatuž mám nastavený dess
OdpovědětVymazatjo já dělam volný desing
OdpovědětVymazatco děláš?
OdpovědětVymazatkrásný desing
OdpovědětVymazathhhhhhhhkkkkkkk
OdpovědětVymazatsi tu?
OdpovědětVymazatkjkjkjkj
OdpovědětVymazatadri?si tu? kde si?haló?
OdpovědětVymazatčekam...............................................................................................................................................................a čekam...................................................................................................................................................................kdy...............................................................................................................................................mi.......................................................................................................................odpovíš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OdpovědětVymazatsem tu
OdpovědětVymazatobědvala jsem
OdpovědětVymazatbne
OdpovědětVymazatsi tam
OdpovědětVymazatasi ne
OdpovědětVymazathhhh
OdpovědětVymazatjo sem přesuň se na talk já tam sem
OdpovědětVymazatkkk
OdpovědětVymazatvždit tu sem tak se přesuneš?
OdpovědětVymazathaloo??
OdpovědětVymazatok
OdpovědětVymazatpočkej
OdpovědětVymazatjojo
OdpovědětVymazatahoj
OdpovědětVymazat