neděle 5. ledna 2014

předškolní chat

Tak kdo chce může si se mnou pokecat :-D

129 komentářů:

  1. já si nechci povídat sama ze sebou

    OdpovědětVymazat
  2. už tu jsem já jsem nastavovala desing na vedlejším blogu

    OdpovědětVymazat
  3. na můj blog dám článek o změně přezdívky potom mi tam jdi poradit

    OdpovědětVymazat
  4. to je dobře,že se máš dobře

    OdpovědětVymazat
  5. já pořád přemýšlím a nemůžu se rozhodnou

    OdpovědětVymazat
  6. no tak to si vybrala úplněposlední možnost

    OdpovědětVymazat
  7. už jsem zúžila výběr
    na Twyla blue
    Twychelle
    Rochelloon
    Twyloona

    OdpovědětVymazat
  8. včera jsem měla 143 zobrazení stránek

    OdpovědětVymazat
  9. mě se líbí buď adriloona nebo twyloona

    OdpovědětVymazat
  10. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    OdpovědětVymazat
  11. to vidíš a asi si změním dess

    OdpovědětVymazat
  12. klikni na to svoje jméno u komentu.Potom se ti zobrazí stránka.Pod takovým kolem s tvým avatarem klikni na svoje jméno a tam už se to dá nastavit

    OdpovědětVymazat
  13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  14. píšu si s tebou a udělám dess

    OdpovědětVymazat
  15. už mam i jinou profilovou fotku

    OdpovědětVymazat
  16. koukám uvažuju že si jí taky změním

    OdpovědětVymazat
  17. a jak se ti líbí můj desing?

    OdpovědětVymazat
  18. už ho budu mít za chvíli hotový

    OdpovědětVymazat
  19. mě volala spolužačka a já ji neslišela :-D

    OdpovědětVymazat
  20. a co říkáš na můj příběh o Jinafire?

    OdpovědětVymazat
  21. a mislíž že je Jinafire bojovná?

    OdpovědětVymazat
  22. už fotim a dělam pokoj pro Jinafire.....

    OdpovědětVymazat
  23. už to mám hotový a jdu nastavovat

    OdpovědětVymazat
  24. co říkáš mému novému avataru?

    OdpovědětVymazat
  25. jak to já mám vědět mě Jinafire nezajímá

    OdpovědětVymazat
  26. klepy klepy na vrátka otevřete kůzlátka tady vaše maminka

    OdpovědětVymazat
  27. končím musím jít nastavit dess

    OdpovědětVymazat
  28. už mám hotovou i ikonku ještě si jí vložit do menu

    OdpovědětVymazat
  29. už vim Jinafire je bojovná vičetla jsem to na pc

    OdpovědětVymazat
  30. ikonka je uložená teď ještě donastavit dess

    OdpovědětVymazat
  31. já si virábim noví profiloví obrázek:-D

    OdpovědětVymazat
  32. já du obědvat tak za chvíli jsem zpátky

    OdpovědětVymazat
  33. už mam v sobě půlku vašouchu :-D

    OdpovědětVymazat
  34. už zase mam nový profilový obrázek

    OdpovědětVymazat
  35. čekam...............................................................................................................................................................a čekam...................................................................................................................................................................kdy...............................................................................................................................................mi.......................................................................................................................odpovíš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpovědětVymazat
  36. jo sem přesuň se na talk já tam sem

    OdpovědětVymazat
  37. vždit tu sem tak se přesuneš?

    OdpovědětVymazat