Prosím Lucia už ma štveš nedávaš úlohy len tak hala bala a 5 si mala dať dnes (10.1 2014) písala si mi to na Gmail ta čo máš to zmätené!!!
Máš u mě tu animaci(http://monsterhigh-drakulaura.blog.cz/)
Jůůů :3
Prosím Lucia už ma štveš nedávaš úlohy len tak hala bala a 5 si mala dať dnes (10.1 2014) písala si mi to na Gmail ta čo máš to zmätené!!!
OdpovědětVymazatMáš u mě tu animaci
OdpovědětVymazat(http://monsterhigh-drakulaura.blog.cz/)
Jůůů :3
OdpovědětVymazat