pátek 10. ledna 2014

obrázek

Mam tu pro Twychelle Blue vílu do takové školy.

3 komentáře:

  1. Prosím Lucia už ma štveš nedávaš úlohy len tak hala bala a 5 si mala dať dnes (10.1 2014) písala si mi to na Gmail ta čo máš to zmätené!!!

    OdpovědětVymazat
  2. Máš u mě tu animaci
    (http://monsterhigh-drakulaura.blog.cz/)

    OdpovědětVymazat