středa 8. ledna 2014

můj den

Ahoj dnes byl můj dost obyčejný den můžete vidět zde můj noví desing.Dnes jsem měla první hodinu aj to jsme opakovali.Pak byla výtvarka a to jsme dělali klatovy a nad něma ohňostroj. Pak zase výtvarka to jsme dodělávali a pak čj a nedělali jsme test jak jsme měli a pak m a to jsme počítali a počítali.Prostě den jako každý jiný jenom že mam kroužek plavání tak tu večer nebudu aspoň teda do 20:00 pokut mě máma pustí.

Žádné komentáře:

Okomentovat