Emma a Méďa Béďa
ve školce kde se hodně stalo
Prázdniny utekli jako voda a Emma šla do školky a těšila se na Silvu.Vstala 6:00 i s medvídkem a šli k televizi udělali si snídani a sedli si k televizi protože rodiče nebyli doma mohla i dělat skákací rozcvičku. Tak pak vipla televizi a bylo 6:30 a šlla si vičistit zuby učesala se a šla se oblíknout a mohla jít. Ještě si s medvídkem pohráli venku a šli společně do školky. Emma když přišla bylo 7:15 a Silva nikde vždycky chodila o 10 min třív tak šla si hrát uběhlo 15 min a Silva nikde to už bylo podezřelí aspoň že tam byl medvídek učitelka je zavolala že půjdou cvičit a to už bylo 8:45 a Silva furt nikde tak si už dělala veliký starosti a dokonce i medvídek pak hráli na houby(to je taková hra) a to už bylo 8:00 a Emma přiběhla k paní učitelce ,,Paní učitelko kde je Silva?" zeptala se Emma ,,Tobě neřekla že jse přestěhovala do Bratislavi?" odpověděla učitelka. Emma chvilku stála jako socha a po chvíli se rozběhla rovnou na záchot a ze záchvatem vzlykotu.Proplakala i celou svačinu a najednou se otevřeli dveře Emma si mislela že se Silva vrátila ale nebylo to tak přišla nová holka......Ale Emma si jí nevšímala a plakala dál.... Byla to holka která se odstěhovala z Bratislavi kvůli tátovi protože ho vihodili z práce, byla smutná protože sejí stýská po holkách. Jmenuje se Lili. Hned si všimla party která byla do opravdy zlá a nesnášeli Emmu a strašně lžou a lžou. Vipadali mile protože se na ni koukali a usmívali se na ni......... ale naschvál......
pokračování příště................
Žádné komentáře:
Okomentovat