čtvrtek 9. ledna 2014

Jinafire a židlička

Dnes jsem nafotila Jinafire. Omlouvam se za kvalitu fotek.
 Jinafire se koukala na televizi a velmi se nudila.
 Pak si přesedla na druhou sedačku a
začala šít protože nměla u stolu
židli musela na sedačce.
 Najednou objevila ve schránce
katalog že v obchodu s nábytkem
mají slevi a to už se vidala na nákup.
 Přišla do obchodu a hned viděla krásnou židličku.
 Jinafire: kolik stojí ta židle?
prodavačka: 200 kč
 V tu chvíli Jinafire zaplatila a uháněla s ní domu.
 pak si na ni sedla a začala šít
a po chvíli ušila krásné šaty.

2 komentáře: