Emma a Méďa Béďa
kledba ve snu
V noci když Emma usnula tak se jí zdál sen jak jí princezna Lili řekla.Višla ven a letěli do neznámích hor a přistáli pod něma.,,Jsi připravení?"zeptala se princezna Lili.,,Ano jsme jdeme!"odpověděl Emma a Méďou Béďou a za chvíli došli až navrchol a tam...... Byla chodící chaloupka.A z ní višla zlá ježibaba a chitila si všechny tři!,,Haha sem se nikdo nedostane ten poklad vám nedám!!!!!Hahahaha!!!!"smála se ježibaba.,,Prosim já jdu za týden do školky pusť mě."prosila Emma.,,Pustim tě ale až se vzbudíš tak dostaneš žízeň a v domě bude pouze mléko a pokut si dáš jedinou kapičku studeného mléka tak budeš v mé moci."řekla ježibaba.,,Ano klidně jen když mě pustíš"řekla Emma. Ježiba ji pustila a v tu chvíli se Emma probudila a nic si ze snu nepamatovala.Tak se šla napít studeného mléka a........ byla pod mocí tý zlý ježibaby.
Zapsala jsem se ti do náběru AFFS :-)
OdpovědětVymazatTo jsem já, '' Lagoona Blue '' z Blog.cz