sobota 21. prosince 2013

vánoční soutěž

mam tu malou soutěž.Jedná se o Vánoční dárek.
Pravidla:
1.Pošli mi dárek kterej se ti pod stromečkem nejvíce líbil.
2.fotka musí být vaše a nesmí vám s tim nikdo pomáhat
3.nesmí být použita
4.dej ji na svůj blog nebo ji mi pošli na email spectra-duch@seznam.cz
5.nesmíš hlasovat pro sebe!

přihláška:
přezdívka:
blog pokut nemáš nevadí:
email:
skim chceš výhru:

výhra:
1 místo: desing,ikonka,odělovač
2.místo: kolečko,ikonka,odělovač

posílejte od 25.12.2013-30.12.2013

10 komentářů:

  1. Ale já jsem ještě nedostala pod strom nic to nechápu :-I
    Jsem to já Petruska

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. musíš se přihlásit a fotky se posílají 25 prosince chápeš?

      Vymazat
    2. Kdyby si měla to čemu se říká mozek tak by si pochopila že se musíš přihlásit a na vánoce poslat fotky.

      Vymazat
  2. Tak já se hlásím. Zatím sem dostala Operettu killer style od mojich kámošek.
    Maruška
    panenky-kreativita.blogspot.cz
    Prosím s Freshwater Lagoonou
    PS: Jestli by se stalo že bych měla první míst tak prosím nedělej mi designe. :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Dobře tak já jdu do toho

    přezdívka: Gigi
    blog pokut nemáš nevadí: monster-high-gigi.blogspot.cz
    email: rezaadamkova@seznam.cz
    skim chceš výhru: Když tak s Gigi ale dess mám nový takže kdybych vyhrála tak mi ho prosím taky nedělej.

    OdpovědětVymazat
  4. lagoonka-blue
    lagoony-kreativni-svet.blogspot.cz
    rochellinka@seznam.cz
    s lagoo frights camera action.A prosím kdybych vyhrála první místo tak mi dess taky nedělej .

    OdpovědětVymazat