mam tu malou soutěž.Jedná se o Vánoční dárek.
Pravidla:
1.Pošli mi dárek kterej se ti pod stromečkem nejvíce líbil.
2.fotka musí být vaše a nesmí vám s tim nikdo pomáhat
3.nesmí být použita
4.dej ji na svůj blog nebo ji mi pošli na email spectra-duch@seznam.cz
5.nesmíš hlasovat pro sebe!
přihláška:
přezdívka:
blog pokut nemáš nevadí:
email:
skim chceš výhru:
výhra:
1 místo: desing,ikonka,odělovač
2.místo: kolečko,ikonka,odělovač
posílejte od 25.12.2013-30.12.2013
Ale já jsem ještě nedostala pod strom nic to nechápu :-I
OdpovědětVymazatJsem to já Petruska
musíš se přihlásit a fotky se posílají 25 prosince chápeš?
VymazatKdyby si měla to čemu se říká mozek tak by si pochopila že se musíš přihlásit a na vánoce poslat fotky.
VymazatTak já se hlásím. Zatím sem dostala Operettu killer style od mojich kámošek.
OdpovědětVymazatMaruška
panenky-kreativita.blogspot.cz
Prosím s Freshwater Lagoonou
PS: Jestli by se stalo že bych měla první míst tak prosím nedělej mi designe. :-)
ok kdyžtak udělam něco jiného
VymazatDobře tak já jdu do toho
OdpovědětVymazatpřezdívka: Gigi
blog pokut nemáš nevadí: monster-high-gigi.blogspot.cz
email: rezaadamkova@seznam.cz
skim chceš výhru: Když tak s Gigi ale dess mám nový takže kdybych vyhrála tak mi ho prosím taky nedělej.
tak ti kdyžtak udělam něco jiního
VymazatDěkuji
OdpovědětVymazatlagoonka-blue
OdpovědětVymazatlagoony-kreativni-svet.blogspot.cz
rochellinka@seznam.cz
s lagoo frights camera action.A prosím kdybych vyhrála první místo tak mi dess taky nedělej .
ok
Vymazat